Aktuality

Ukrajina/Україна, українські

Jako projev solidarity bych jako praktická lékařka pro dospělé ráda nabídla bezplatnou lékařskou péči občanům Ukrajiny, kteří v České republice nemají svého praktika nebo nejsou pojištění a potřebují lékařské ošetření. Pokud chcete a potřebujete, můžete mě kontaktovat.

Лікар загальної практики для дорослих, на знак солідарності хочу запропонувати безкоштовну медичну допомогу громадянам України, які не мають лікаря в Чехії або не застраховані та потребують лікування. Ви можете зв'язатися зі мною.

As a sign of solidarity, I would like to offer free medical care to citizens of Ukraine who do not have a GP or are not insured in the Czech republic and need medical treatment. If you want and need, you can contact me.  

Pokyny pro pacienty v době epidemie

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a na základě doporučení MZČR Vás prosíme o telefonické objednávání každé Vaší návštěvy lékaře, abychom byli schopni pokud možno oddělit akutní infekční pacienty od preventivních a dispenzárních prohlídek.

Do čekárny vždy vstupujte se správně nasazeným respirátorem (zakrytá ústa i nos). 

Pokud potřebujete jen předepsat léky, využijte, prosím, možnosti vystavení eReceptu - telefonicky či mailem (medicprax@volny.cz, 602 544 933) - na telefon či mail Váš či Vašeho blízkého, který Vám léky vyzvedne v lékárně

Děkuji za spolupráci, věřím, že společně přispějeme k omezení šíření nákazy.